Rok szkolny 2024/2025 otwarto!

W pierwszy poniedziałkowy poranek wrześniowy społeczność szkolna w uroczysty sposób weszła w nowy rok 2024/2025.

Dyrektor Jolanta Nieścior powitała uczniów, życząc im wielu sukcesów. Obecni na spotkaniu – Pan Krzysztof Kołtyś oraz Pan Czesław Krzysztoń – pogratulowali Pani Dyrektor rozpoczęcia kolejnej kadencji na tymże stanowisku. Burmistrz i Zastępca Burmistrza przyłączyli się do życzeń składanym dzieciom, a także nauczycielom.

Tego dnia cała społeczność szkolna pożegnała się z Panią Barbarą Olech, która przeszła na emeryturę po wielu latach pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Pani Dyrektor gratulujemy wygranego konkursu na dyrektora PSP w Białej Drugiej, życząc sukcesów zawodowych!

Pani B. Olech z serca dziękujemy!

Wszystkim życzymy powodzenia!