„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia”

Nadszedł koniec roku szkolnego a wraz z nim uroczystość wręczenia zasłużonych świadectw, dyplomów i nagród. Tegoroczną uroczystość przygotowali uczniowie klasy ósmej i siódmej pod czujnym okiem wychowawczyń. Na początku P. Dyrektor powitała przybyłych gości a następnie absolwenci z klasy ósmej przedstawili część artystyczną i podziękowali za trud nauczania, troskę i cierpliwość oraz życzyli młodszym kolegom i koleżankom sukcesów w spełnianiu marzeń. W dalszej części uroczystości uczniowie klasy siódmej w myśl tradycji szkolnej obdarowali absolwentów drobnym upominkiem i życzyli im wszystkiego najlepszego w nowej szkole. Po życzeniach głos zabrała P. Dyrektor, która podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom za wytężoną pracę, uczniom-za szczere chęci i wysiłek włożony w naukę, gościom- za wsparcie finansowe na rzecz szkoły.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor razem z Panem Burmistrzem dokonała uroczystego wręczenia świadectw z wyróżnieniem. Kolejnym punktem programu było uhonorowanie dyplomami absolwentów. Następnie wystąpili uczniowie klasy drugiej. By pożegnać swoją wychowawczynię Panią Dorotę Nafalską  przygotowali krótki wierszyk, życzenia oraz upominki. Po rzewnych podziękowaniach głos zabrali Pani Dyrektor i Pan Burmistrz, którzy wręczyli bukiety kwiatów i życzyli emerytce zasłużonego spokoju i spełniania marzeń.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia i wielu sukcesów w dalszej edukacji!

A wszystkim - bezpiecznych i wspaniałych wakacji!