Pożegnanie Pani Doroty Nafalskiej

Po wielu latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Dorota Nafalska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

„Rozpoczęła Pani swoją pracę w tej szkole 40 lat temu. To tu była Pani przyjaciółką podopiecznych, a także współpracowników. To tu już na zawsze zostanie jakaś Pani cząstka. To w naszej szkole poświęcała się Pani bez reszty, kształtując umysły i charaktery młodych ludzi. I dla nich była Pani wzorem, powiernikiem ich małych-wielkich problemów. Uczyła ich Pani czegoś więcej niż tylko czytania i pisania.” – tak możemy podsumować lata pracy naszej Emerytki, cytując fragment przemówienia Pani Dyrektor Jolanty Nieścior.

W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników, a także całej Społeczności Szkolnej oraz Rodziców wyrażamy ogromną wdzięczność oraz szacunek wobec Pani za nieoceniony wkład w rozwój uczniów i szkoły w Białej.  Dziękujemy za lata zaangażowania, poświęcenia, za pasję do nauczania i za serce na dłoni. Dziękujemy, za każdą lekcję, za każdą dobrą radę, za cierpliwość i zrozumienie.

Życzymy zasłużonego wypoczynku, pełnego radości i spełnienia. Mamy nadzieję, że nadchodzący czas umożliwi realizację osobistych planów i pasji.

Pani Doroto, DZIĘKUJEMY!!!