Dzień Dziecka

W tym roku święto dzieci przypadało w sobotę, więc w naszej szkole Dzień Dziecka był zorganizowany 3 czerwca. Uczniowie wszystkich oddziałów spędzali czas na świeżym powietrzu: były gry i zabawy ruchowe, dużo frajdy sprawiły też dmuchańce. Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili rozgrywki sportowe, po których wręczono zwycięzcom nagrody i puchary.

Rada Rodziców zadbała o pieczone kiełbaski, lody i słodki poczęstunek. Dzieci otrzymały drobne upominki. Na placu szkolnym gościliśmy przedstawicieli Policji i Straży Pożarnej, którzy umożliwili najmłodszym podziwianie wozów służbowych z bliska. Pracownica Nadleśnictwa przeprowadziła mini konkurs wiedzy o przyrodzie i świecie zwierząt.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sołtysów Białej Pierwszej i Białej Drugiej za dofinansowanie organizacji wydarzenia.

Szczęśliwe dzieci bawiły się przednio i czuły, iż są w centrum zainteresowania. Wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego dnia, bardzo dziękujemy!